Agjensi udhëtimi

Mirësevini në Premnitz dhe Rathenow!

Linja telefonike e shërbimit +49 3386/210 110

 

Agjensia e udhëtimit Premnitz Rathenow Brandenburg

Për shkak të Kriza e koronës ne kemi krijuar një linjë telefonike speciale për ju, ku ju përgjigjemi pyetjeve në lidhje me zbatimin dhe anulimin e udhëtimit tuaj.

Na telefononi ose na shkruani përmes whatsapp.

+49 170 83 88 242

Agjensi udhëtimi në Premnitz - Rathenow dhe gjithë Brandenburg

Agjencia juaj e udhëtimit në Premnitz - Rathenow dhe të gjithë Brandenburgun

Ka rreth që nga viti 1998 Agjensia e udhëtimit Premnitz dhe Agjensi e udhetimeve Rathenow. Si agjensia juaj e udhëtimit afër, ne do t'ju këshillojmë për të gjitha nevojat tuaja të udhëtimit dhe do t'ju ofrojmë shërbime të pakrahasueshme, ekspertizë në këshilla, njohuri të gjera për rajonet më të larmishme të pushimeve dhe pasionin tonë të madh për udhëtime! Klientët tanë jo vetëm vijnë nga Rathenow dhe Premnitz por edhe nga Brandenburg dhe të gjithë Havelland.

Ne do të ishim të lumtur t'ju këshillonim në telefon, me email ose, mundësisht, personalisht në dy zyrat tona në Rathenow në Qendrën e Qytetit dhe në Premnitz në Bergstrasse 46 (Shteti i Brandenburgut).

Si një shërbim special, mund të caktoni një takim fiks të klientit! Kështu që ju mund të uleni dhe të pushoni dhe të merrni këshilla pa ndonjë presion kohe. Na dërgoni një e-mail me kohën tuaj të preferuar për takim mail@reisecafe-premnitz.de ose na telefononi në 03386 210110.

Agjensia e udhëtimit Premnitz Rathenow Brandenburg (2)

Do të gjeni shumë seksione të ndryshme gjatë udhëtimit në faqen tonë të internetit. Nëse keni ndonjë pyetje, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Mos hezitoni të na kontaktoni.

Përmbajtje

Nën Turne paketash Ju mund të gjeni motorë të ndryshëm prenotimesh me të cilët mund të merrni të ndryshme Oferta mund të shfaqë një rajon, për shembull. nën gjithpërfshirëse ofrohen ofertat aktuale të udhëtimit. Kategoria minutën e fundit ju jep një listë të destinacioneve të udhëtimit që janë aktualisht në dispozicion. Nëse përdorni filtrat e ndryshëm, menjëherë mund të bëni një udhëtim të plotë ose vetëm një në internet Rezervoni një hotel. Sipas pikës së fundit Pushime në Gjermani do të gjeni një përshkrim të shkurtër të 16 shteteve federale me një lidhje me pamjet e tjera dhe destinacionet e pushimeve për secilin shtet individual.

Pse nuk e bën një të tillë dalje në det! Zgjidhni midis të ndryshme Aida ofron ose merrni më të fundit Aida minutën e fundit Shikoni lundrimet. Aida Cruises vepron të ndryshme rrugët botëror. Me Tarifat e Aida Vario qendroni ne tuaj Udhëtimi me anije asgjë për të dëshiruar.

Ju jeni një fluturues i shpeshtë dhe preferoni të eksploroni destinacionet tuaja të udhëtimit individualisht. ne libër Ihren Fluturimi i planifikuar Odër fluturim çarter për të. Ju mund të përdorni me lehtësi checkin në internet në mënyrë që ju të merrni tuaj Fluturim mund të garojë.

Një specialitet tjetër i agjencisë së udhëtimit Premnitz dhe agjensisë së udhëtimit Rathenow (Land Brandenburg) janë udhëtimet sportive. Nëse keni një Udhëtim tek Lojërat Olimpike në Japoni Tokio 2021 duke planifikuar përfshirë biletat për garat individuale, ne jemi kontakti i duhur për ju. Per UEFA Kampionati Evropian i Futbollit 2021 ne mund t'ju ofrojmë një paketë të kombinuar me fluturimin, hotel dhe ofroni bileta për lojëra individuale.

Agjensia e udhëtimit Premnitz Rathenow

Lidhje të Premnitz Rathenow Brandenburg

Pushime në Gjermani

Shoqata Gjermane e Turizmit

Kushtet e rëndësishme nga sektori i turizmit

Doesfarë do të thotë gjithë përfshirja?

minutën e fundit

Gjithëpërfshirja përfshin jo vetëm ushqimet, por edhe të gjitha pijet alkoolike lokale dhe jo-alkoolike.

✅ isfarë është minuta e fundit?

gjithpërfshirëse

Rezervoni minutën e fundit tre muaj deri në dy javë nga fillimi i udhëtimit tuaj. Gjatë kësaj periudhe ekziston mundësia për të prenotuar vende të lira të mbetura ose vende të anuluara.

✅ isfarë është një turne paketash?

Farë është një turne paketash?

Nëse fluturimi dhe hoteli përfshihen tashmë në çmimin e turneut dhe turneu organizohet nga operatori i turneut, quhet një turne paketash. Shërbime të mëtejshme të një turne paketash mund të jenë gjithashtu transferimi në hotel ose vaktet gjithëpërfshirëse.

Agency Agjensia e udhëtimeve Premnitz - Koha e hapjes së Rathenow?

E hënë - e premte nga ora 9.00 e mëngjesit deri në ora 18.00 pas dite e shtunë nga ora 9.00 e mëngjesit deri në orën 12.00 e mbyllur të dielave.